Головна
 
Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Субота, 08.05.2021, 11:20Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: wmalin  
Форум » Форум школи » Форум школи » Правила форуму » Правила форуму (Дані правила є обов'язковими для всіх учасників форуму)
Правила форуму
wmalinДата: П`ятниця, 03.03.2017, 11:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 10
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Загальні положення.
  1.1 Форум є приватним ресурсом.
  1.2 Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в повідомленнях форуму, несе виключно її автор.
  
2. Правила розміщення інформації.
При розміщенні інформації на сайті користувачі повинні дотримуватися встановлених правил. Незнання правил на розміщення інформації, не звільняє відвідувача сайту від їх виконання і відповідальності. На Форумі заборонено:
  2.1 Публікація закликів до насильницької зміни або зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, до зміни державних кордонів, до погромів, знищення майна, до агресії або до розв'язування військового конфлікту і публікація будь-яких повідомлень заборонених законодавством України.
  2.2 Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації по національній, етнічній, расовій або релігійній приналежності.
  2.3 Вживання нецензурних висловлювань та мату (за виключенням тем де про це вказанно в назві темі, наприклад "Анекдоты (ненормативная лексика)"), публікацій порнографічного, сексуального характеру.
  2.4 Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, адміністрації сайту, публікація наклепницьких повідомлень.
  2.5 Публікація повідомлень з метою провокації різкої реакції інших учасників ресурсу(троллінг).
  2.6 Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень(окрім випадків, описаних в правилах розділу "Ярмарка"). Заборонено створення тем, що містять будь-яку рекламну, анти рекламну або комерційну інформацію, а також посилання на сайти з метою підвищення їх відвідуваності. Визначають рекламний характер тексту модератори і адміністратори на власний розсуд.
  2.7 Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам.
  2.8 Створення однією людиною більше одного аккаунту(клонування облікового запису).
  2.9 Розміщення реклами, списку компонентів, адрес, комерційних повідомлень в підписах учасника форуму.
  2.10 Заборонено використовувати e-mail зареєстрованих користувачів форуму в цілях розсилки спаму, також заборонена розсилка спаму в особистих повідомлення.
 
3. Відповідальність за розміщення інформації.
  3.1 Загальнодоступні розділи сайту піддаються модерації - перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.
  3.2 При виникненні сумнівів в достовірності розміщуваної інформації, підозрах на порушення обмежень, встановлених цими правилами, така інформація може бути заблокована або видалена, а її авторові може бути спрямоване звернення в електронній формі для уточнення деталей його публікації.
  3.3 Якщо відвідувач рахує інформацію, яка знаходиться на сайті такою, що порушує чиї-небудь інтереси, то він може зв'язатись з Модераторами сайту для усунення розбіжностей, викликаних цією інформацією.
  3.4 Такі відвідувачі і користувачі заздалегідь зобов'язані самостійно, шляхом спілкування у рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, вживши для цього розумні заходи.
  3.5 Модератор або адміністратор форуму, при порушенні користувачем умов даних правил, залишає за собою право видалити розміщену інформацію, заблокувати, заборонити доступ користувача до сайту повністю або частково.
  3.6 У разі спроби користувача завдати збитку роботі форуму, його аккаунт може бути видалений адміністратором або модератором.
  3.7 Модератор не зобов'язаний вступати в листування з користувачами, або аргументувати свої дії.
 
Форум » Форум школи » Форум школи » Правила форуму » Правила форуму (Дані правила є обов'язковими для всіх учасників форуму)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz